Close
SEKPRO - Stélky a nano roušky
SEKPRO - Stélky a nano roušky
SEKPRO - Stélky a nano roušky
SEKPRO - Stélky a nano roušky

Všeobecné obchodní podmínky

Základní ustanovení
Tyto všeobecné obchodní podmínky upřesňují práva a povinnosti v oblasti prodeje zboží mezi prodávajícím/dodavatel a Kupujícím/zákazník.

Objednávky
Objednávky zboží je možné elektronickou formou – nákupní košík, kdy zákazník vyplní potřebné údaje k odeslání objednávky a vloží zboží do koše, nebo telefonicky. V případě, že objednávka nebude obsahovat potřebné údaje, dodavatel si vyhrazuje právo objednávku vrátit zákazníkovi k doplnění chybějících údajů. Objednávku může zákazník zrušit do 24 hodin bez udání důvodu telefonicky nebo e-mailem.

Platební podmínky
Zboží dodáváme dobírkou nebo převodem účet.

Dodávka zboží
Pokud se dodavatel se zákazníkem nedohodnou jinak dodání zboží je stanoveno na 10 kalendářních dnů od potvrzení objednávky dodavatelem,v případě jiného termínu dodání, dodavatel informuje zákazníka telefonicky nebo e-mailem. Zboží dodáváme prostřednictvím České pošty.

Odstoupení od smlouvy
V souladu se zákonem č.367/200 Sb. Má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Toto právo je podmíněno způsobem objednání. Kupující může vrátit zboží na vlastní náklady prostřednictvím některého z přepravců. Zboží musí být nepoškozené bez známek opotřebení a v původním obalu.

Reklamace
Poskytujeme stejné podmínky pro uplatnění reklamací, v souladu se zákonem č. 40/1964 Sb. Občanského zákoníku.
Po převzetí zásilky od dopravce je zákazník povinen zkontrolovat zda není obal poškozený. V případě poškození, je zákazník povinen sepsat protokol za účasti dopravce a skutečnost oznámit prodávajícímu.

Za poškození během přepravy nese odpovědnost dopravce.

Prodávající si vyhrazuje tyto obchodní podmínky kdykoliv změnit.

 

SEKPRO
Hana Lekešová
Racková 152
76001 Zlín
IČO: 46287132